| Délka kabelu | 300cm |
|---|---|
| Krytí | IP20 |
| Materiál | dřevo, kov |
| Příkon | 35W |
| Provedení | černá |
| Zdroj | GU10 |
| Rozměry | 16cm |
| Stmívatelné | Ano |
Závěsné svítidlo Nordlux Theo
4,049 Kč vč. DPH 3,346 Kč bez DPH
Skladem
Série Theo od Nordluxu v sobě snoubí kov a dřevo s certifikátem FSC, čímž Vám domů přineáší kousek přírody, a tak vzniká unikátní podívaná. Závěsné světlo vyzařuje velmi jedinečný a moderní designový výraz, který je změkčen jasanovým dřevem. Tři stínítka perfektně osvětlí Váš jídelní stůl a navodí tak u něj příjemnou atmosféru.
Další informace



























