| Délka kabelu | 300cm |
|---|---|
| Délka | 55cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | kov |
| Příkon | 8W |
| Stmívatelné | Ano |
| Zdroj | GU10 |
| Rozměry | ⌀6cm × 27cm |
Závěsné svítidlo Nordlux Mib 6
2,699 Kč vč. DPH 2,231 Kč bez DPH
Skladem
Minimalistická řada Mib je ponořena do severské elegance a má vynikající využití. Posviťte si díky Mib na život. Vrhá dokonalé a přímo směrované světlo. Jeho předností je dlouhý závěs, který umožňuje instalaci v místnostech s vysokými stropy.
Další informace











































