| Zdroj | E27 |
|---|---|
| Délka kabelu | 180cm |
| Materiál | kov, kůže |
| Provedení | černá |
| Stmívatelné | Ne |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 40W |
| Rozměry | ⌀25cm × 55cm |
Stolní lampa Nordlux Strap
4,589 Kč vč. DPH 3,793 Kč bez DPH
Skladem
Stolní lampička Strap od Nordluxu je důkazem, že kov a kůže se mohou skvěle doplňovat a navíc působit velmi vzdušným dojmem. Kůže dodává Strapu teplý a nadčasový vzhled. K dostání v několika barevných variacích. V balení najdete dva kožené řemínky v hnědé a černé barvě, takže finální look je pouze na Vás.
Další informace







































