| Délka kabelu | 300cm |
|---|---|
| Krytí | IP20 |
| Materiál | hliník |
| Příkon | 25W |
| Stmívatelné | Ano |
| Zdroj | E27 |
| Rozměry | 220mm x 150mm x 240mm |
| Index podání barev CRI | 95 |
| Teplota světla | 2000-2800K |
| Světelný tok | 680lm |
| Životnost žárovky | 15000 hodin |
| Barva | bílá, černá, modrá, růžová, zelená |
Stolní lampa Alumina
4,342 Kč vč. DPH 3,588 Kč bez DPH
Související produkty
SMART LED svítidlo Dalen S28TX
Dálkové ovládání, nastavitelná svítivost max 2600lm, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 28 W, rozměry Ø 430 x 91 mm
SMART LED svítidlo Dalen 2D – závěsné
Dálkové ovládání, max 3600lm stmívání, změna teploty světla 2800K – 6000K, denní režim, večerní režim, noční režim. Čipy Samsung, životnost 40.000 hodin, Svítivost v úhlu 270°, Příkon 39 W, rozměr Ø 560mm x 80mm
SMART LED svítidlo Dalen C319TX
Dálkové ovládání, svítivost max 3600lm nastavitelná, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 38 W, rozměry Ø 566 x 108 mm
SMART LED svítidlo Dalen S28T
Dálkové ovládání, svítivost max 2600lm nastavitelná, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 28 W, rozměry Ø 430 x 91 mm










































