| Délka kabelu | 250cm |
|---|---|
| Krytí | IP20 |
| Materiál | mramor, sklo |
| Příkon | 25W |
| Provedení | bílá |
| Stmívatelné | Ne |
| Zdroj | E14 |
| Rozměry | 40cm × 143cm |
Stojací lampa Nordlux Glossy
10,799 Kč vč. DPH 8,925 Kč bez DPH
Skladem
Stojací lampa z exkluzivních materiálů jakými jsou mramor, mosaz a opálové sklo je přímo ztělesněním vkusného a nesmírně elegantního designu. Název Glossy nechává napovědět o zářivém povrchu opálového skla, jímž do místnosti prochází jemné a příjemně tlumené světlo.
Další informace




















