| Krytí | IP44 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Příkon | 60W |
| Zdroj | E27 |
| Rozměry | 85mm x 110mm x 110mm |
| Stmívatelné | Ne |
| Teplota světla | 2200K |
| Světelný tok | 100lm |
| Životnost žárovky | 15000 hodin |
| Index podání barev CRI | 95 |
| Barva | mosaz, šedá |
Nástěnné svítidlo Lochan Wall Light + Voronoi I
2,756 Kč vč. DPH 2,278 Kč bez DPH
Související produkty
SMART LED svítidlo Dalen C415T
Dálkové ovládání, svítivost max 3600lm nastavitelná, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 38 W, rozměry Ø 530 x 135 mm
SMART LED svítidlo Dalen C515TX
Dálkové ovládání, svítivost max 5000lm nastavitelná, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 56 W, rozměry Ø 600 x 130 mm
Stolní lampa Nordlux Josefine
Inovativní a hravý design dělá z Josefine od Nordluxu velmi moderní sérii. Osvětlení je založeno na trubici, která vytváří industriální výraz. Ten však rozbíjejí krásné mosazné detaily a měkké tvary, což má za následek neuvěřitelně dekorativní doplněk, který určí celý ráz vašeho domova.
SMART LED svítidlo Dalen C415TX
Dálkové ovládání, svítivost max 3600lm nastavitelná, teplota světla 2800K – 6000K, čipy Samsung, životnost 40 000 hodin. Svítivost v úhlu 270°, příkon 38 W, rozměry Ø 530 x 128 mm

































