13. ročník Sportovních her tělesně postižených pořádaný centrem sociálních služeb v Hrabyni

13. ročník Sportovních her tělesně postižených pořádaný centrem sociálních služeb v Hrabyni

13. ročník Sportovních her tělesně postižených pořádaných Centrem sociálních služeb v Hrabyni

Dne 28.8.2014 proběhly sportovní hry tělesně postižených, kterých se zúčastnilo 172 soutěžících ze čtyř krajů (Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského a Plzeňského). A firma SVÍTÍME ZDRAVĚ se stala jedním ze sponzorů této akce.

Soutěžilo se ve 13. disciplínách (hod oštěpem, lukostřelba, elektronické a foukací šipky, jízda na vozících okruh i slalom, střelba ze vzduchovky aj.) v kategoriích muži, ženy a kvadruplegik. Sportovní nasazení všech účastníků bylo vysoké a výkony vynikající. I počasí vyšlo na jedničku. Po sportovním klání a rozdělení cen, následoval zábavný program (břišní tanečnice, mažoretky a hlavně Jarmila Šuláková se skupinou Fleret a německá hudební skupina Modern Talking, obojí v podání zaměstnanců a přátel Centra sociálních služeb Hrabyně), poté volná zábava a tanec. Celý program ukončil slavnostní ohňostroj.

Tuto akci podpořilo svou účastí mnoho významných hostů: náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Zuzana Jentschke-Stöcklová, poslanec P ČR Miroslav Opálka, senátor P ČR Vladimír Plaček, náměstek hejtmana KÚ Moravskoslezského kraje Svatomír Recman, starostka obce Hrabyně Zdeňka Jordánová a další.

Hlavním cílem her je umožnit handicapovaným nejen vzájemné měření sil, ale také setkání s obyvateli obdobných zařízení a možnost výměny zkušeností s vhodným využíváním volného času, k vyvíjení celoročních sportovních a společenských aktivit, což výrazně pomáhá zlepšovat kvalitu jejich života a pomáhá jim vyrovnat se s jejich mnohdy nelehkým osudem.

Jsme velmi rádi, že nás organizátoři oslovili a naše firma mohla podpořit tuto smysluplnou akci.

Hrabyně  Hrabyně   Hrabyně   Hrabyně     

Publikováno 2014-12-02 Aktuality 0 913

Okomentovat

Musíte být přihlášen, abyste mohli psát komentáře.

Blog kategorie

Nedávné komentáře

Žádné komentáře

Vyhledávání článků

Porovnat 0
předch.
další